Czarno złoty voucher kosmetyczny w stylu glamour dla gabinetu kosmetycznego

voucher podarunkowy kosmetyczny
szablon voucher
projekt graficzny voucher

Opis projektu

Gustowny voucher podarunkowy w stylu glamour to doskonała propozycja narzędzia promocyjnego dla salonu kosmetycznego, wizażu, stylizacji paznokci czy fryzjera. Projekt cechuje się elegancją i niepowtarzalnym charakterem. Grafika charakteryzuje się wieloma walorami, a główne z nich to:

  • innowacyjność,
  • ciekawe połączenie kolorystyczne,
  • prosta forma,
  • wyrazisty przekaz.

Swoją skuteczność reklamową voucher zawdzięcza między innymi fotografii tematycznej, które jest jednym z głównych motywów graficznych. Kiedy wzrok pada na projekt, od razu skierowany zostaje na piękną, zadbaną i wystylizowana kobietę, której każdy element wizerunku jest dopracowany. To wyraźnie sugeruje klientkom, że będą w pełni zadowolone z efektów zabiegów, jakie proponowane są w salonie.

Inne ważne elementy szablonu to napis z wykorzystaniem złotej czcionki, a także dane teleadresowe firmy, umieszczone na odwrocie. W jaki sposób można wykorzystać vouchery podarunkowe w promocji firmy? Z pewnością warto je mieć w stałej ofercie salonu, ponieważ mogą stanowić doskonały pomysł na okazjonalny prezent dla bliskiej osoby. Kolejny sposób zastosowania vouchera to nagroda w konkursie na fanpage’u na portalu społecznościowym lub podarunek dla stałej, lojalnej klientki.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL048052018
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe