Nowoczesny, elegancki voucher podarunkowy z marmurkowym tłem i złotymi elementami

wzór voucher marmurkowe tło
elegancki marmurkowy voucher
bardzo elegancki voucher podarunkowy

Opis projektu

Nowoczesny i zarazem ponadczasowy wzór vouchera powstał z myślą o klientach ceniących wyjątkowo eleganckie rozwiązania. Klasyczna czerń, przełamana niebanalnymi złotymi akcentami i modne marmurkowe detale stanowią idealne połączenie, które przypadnie do gustu najbardziej wymagającym osobom. Przedstawiona tu karta podarunkowa doskonale sprawdzi się w ich przypadku zarówno jako forma nagrody w konkursie na firmowym fanpage`u, gest podziękowania wobec stałych klientów czy zachęta do ponownego skorzystania z oferty marki. Z powodzeniem, klienci salonów kosmetycznych, fryzjerskich, gabinetów SPA, choć także innych firm z branży beauty i nie tylko, mogą wykorzystać praktyczny voucher jako prezent urodzinowy lub świąteczny dla swoich bliskich bądź przyjaciół.

Wyrazisty i powściągliwy jednocześnie - to cechy, które idealnie oddają charakter nowoczesnego i ponadczasowego wzoru bonu podarunkowego. Voucher ten na swojej przedniej, czarnej stronie zawiera zlokalizowany centralnie prostokąt w szarym kolorze ze złotą obramówką. W jego środku widoczny jest czytelny napis „voucher podarunkowy”. Przestrzeń wokół wypełnia delikatny marmurkowy wzór urozmaicony złotymi, geometrycznymi wstawkami przechodzącymi od góry do dołu. Przestrzeń na odwrocie podzielona została na dwie części. Na lewej, białej, widnieje pozłacane miejsce na imię i nazwisko posiadacza bonu oraz zapisana czarną czcionką wartość lub usługę nim objętą. Pod spodem umieszczone zostały też warunki wykorzystania vouchera i data jego wystawienia. Z kolei po prawe, grafitowej stronie wyeksponowane są w czytelny sposób białą czcionką dane firmy - jej nazwa, adres, numer telefonu, adres strony internetowej oraz zapisany na złoto adres firmowego fanpage`a. Na odwrocie, podobnie jak na przedniej stronie karty podarunkowej, znalazły się złote geometryczne elementy. Całość tworzy minimalistyczną, a jednocześnie stylową całość.

Nowoczesny wzór karty podarunkowej z marmurkowym tłem i złotymi elementami stanowi świetną formę promocji dla sklepów i punktów usługowych z wielu różnych branż. Doskonale wpisuje się zwłaszcza w stylistykę firm działających z branży beauty, choć nie tylko. Z powodzeniem wzór bonu wykorzystać mogą również klienci prowadzący firmę wnętrzarską, biżuteryjną czy odzieżową. By w pełni dostosować się do charakteru ich biznesu, proponujemy swobodne personalizację wzoru bonu pod względem umieszczonej na nim treści. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy elegancki bon podarunkowy z marmurkowym motywem i złotymi akcentami na papierze kredowym o wysokiej jakości.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KU056122018
Materiał: 
papier kreda mat 350g
Rozmiar: 
DL 99x210mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe