Wzór nowoczesnego vouchera podarunkowego na usługi kosmetyczne

nowoczesny elegancki voucher podarunkowy
wzór eleganckiego vouchera
voucher na usługę kosmetyczną wzór

Opis projektu

Nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy wzór vouchera podarunkowego to wyjątkowa propozycja dla klientów z branży kosmetycznej. Z myślą o charakterze prowadzonej przez nich działalności, przygotowaliśmy uniwersalny wzór w modnej granatowo-grafitowej kolorystyce ze złotymi akcentami. Zaprezentowany tu szablon idealnie sprawdzi się zarówno w formie nagrody w konkursie na firmowym fanpage`u, jako miły gest wobec stałych klientów marki czy zachęta do ponownego skorzystania z jej oferty. To jednak nie koniec, bo klientom firm z branży beauty, praktyczny voucher na zabieg kosmetyczny posłużyć może również za prezent urodzinowy lub świąteczny dla bliskich lub przyjaciół.

Niebanalny wzór bonu podarunkowego to propozycja, którą kierujemy do klientów poszukujących materiałów reklamowych zgodnych z aktualnymi trendami w projektowaniu graficznym. Kierując się nimi stworzyliśmy wzór, który przykuje wzrok wymagających właścicieli firm z branży beuaty, jak również ich klientów. Na przedniej stronie szablonu widoczny jest minimalistyczny motyw kwadratów z centralnie zlokalizowanym prostokątem z napisem „voucher podarunkowy”. Dla podkreślenia subtelnego charakteru wzoru, utrzymaliśmy go w gustownej granatowo-grafitowej kolorystyce ze złotymi akcentami. Niemniej starannie zaprojektowana została część na odwrocie. Na jej lewej stronie widnieje miejsce na imię i nazwisko posiadacza bonu oraz wartość lub usługę nim objętą. Pod spodem nie mogło zabraknąć warunków wykorzystania vouchera wraz z datą jego wystawienia. Dla kontrastu, część prawa ma kolor biały i zawiera czytelnie wyeksponowane dane firmy – jej logo, nazwę, adres, numerem telefonu, adres strony internetowej oraz adres firmowego fanpage`a.

Granatowo-złoty voucher z motywem kwadratów to doskonałe narzędzie promocji dla firm z branży beauty, w których estetyka odgrywa kluczową rolę. Z powodzeniem sprosta zwłaszcza potrzebom gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich, salonów masażu i stylizacji paznokci, SPA i innych obiektów tego typu. Aby jak najlepiej dopasować się do charakteru ich biznesu, oferujemy swobodne dostosowanie wzoru bonu pod względem rozmieszczenia poszczególnych elementów graficznych i samej treści. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy nowoczesny bon podarunkowy na papierze kredowym o wysokiej jakości.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL055122018
Materiał: 
papier kreda mat 350g
Rozmiar: 
DL 99x210mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe