Szablon vouchera podarunkowego dla gabinetu podologicznego o dowolnej wartości

wzór voucher podologia
bon podarunkowy zabiegi na stopy
voucher gabinet podologiczny

Opis projektu

Bogatą ofertę gotowych voucherów podarunkowych uzupełnia szablon skierowany do właścicieli gabinetów podologicznych. Przedstawiony wzór to doskonała propozycja dla klientów ceniących nowoczesne, a jednocześnie ponadczasowe rozwiązania. Wysoce estetyczny szablon doskonale wpisuje się w charakter działalności podologów. Z powodzeniem posłuży on do promowania takich usług gabinetu, jak usuwanie modzeli i odcisków, rekonstrukcja paznokci czy pedicure leczniczy. Idealnie sprawdzi się zarówno jako nagroda w konkursie na fanpage`u, miły gest wobec stałych klientów czy zachęta do ponownego skorzystania z oferty podologa. Może być on również sprzedawany jako forma prezentu urodzinowego czy świątecznego dla bliskiej osoby. Voucher może opiewać na dowolną kwotę.

Subtelna stylistyka szablonu świetnie współgra z działalnością gabinetów podologicznych. Z myślą o nich powstał czytelny wzór, który zachwyca dbałością o najmniejsze detale. Przemyślana została sama kolorystyka – neutralną biel przełamują morskie akcenty. Przednia strona karty upominkowej podzielona jest na dwie części. Lewa to tekst na białym tle, zawierający nazwę gabinetu i dane podologa, napis „voucher podarunkowy”, a poniżej – adres strony internetowej. Prawa to wymowne zdjęcie stóp, objętych opieką w gabinecie podologa. Fotografię uzupełnia zachęcający napis – „zdrowe stopy, to szczęśliwe stopy”. Strona na odwrocie szablonu utrzymana została natomiast w modnym morskim kolorze. W tle ponownie wykorzystano zdjęcie stóp. Tak samo jak na przodzie, lewa część tej strony poświęcona została kluczowym informacjom o gabinecie. Wśród nich znalazły się, oprócz napisu „voucher podarunkowy”: informacje o możliwości wykorzystania bonu na dowolną usługę oraz jego wartość zaprezentowana w białym prostokącie. W lewym dolnym rogu widnieją dane podologa – imię i nazwisko, adres gabinetu oraz dane kontaktowe, czyli numer telefonu i adres mailowy. Nie zabrakło też informacji o konieczności wcześniejszej rezerwacji zabiegu.

Estetyczny wzór bonu podarunkowego ze zdjęciem zadbanych stóp i akcentami w morskim kolorze to doskonałe narzędzie promocji dla firm z branży kosmetycznej, a w szczególności gabinetów podologicznych. Gotowy szablon w formacie DL (210 mm x 99 mm) sprosta potrzebom podologów oferujących różnorodne zabiegi na stopy. W celu idealnego dopasowania się do charakteru ich biznesu, zapewniamy możliwość edycji wzoru bonu pod względem treści i rozmieszczenia poszczególnych elementów graficznych. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy nowoczesny bon podarunkowy na papierze kredowym o wysokiej jakości. Świetnym uzupełnieniem wzoru będą dopasowane stylistyczne wizytówka lub ulotka.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL039112017
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe