Szablon vouchera podarunkowego dla salonu kosmetycznego

voucher podarunkowy projekt
voucher podarunkowy kosmetyczny
voucher podarunkowy an zabieg kosmetyczny

Opis projektu

Wzór karty podarunkowej dla salonu kosmetycznego, w którym kompleksowo można zadbać o urodę, poddając się zabiegom na twarz i ciało. Szablon został stworzony w taki sposób, że przyciąga uwagę kobiet i nasuwa skojarzenia nie tylko z pięknem, ale także relaksem i wypoczynkiem

Skuteczność vouchera uzależniona jest od kilku kluczowych elementów. Jakich? Warto spojrzeć właśnie na zaprezentowany wzór. W pierwszej kolejności wzrok patrzących spoczywa na zdjęciu tematycznych, które cechuje się bardzo wysoką jakością i jest doskonale wkomponowane w jasne tło. Zdjęcie przedstawia zadbaną oraz zrelaksowaną kobietę i kwiat. Ponadto idealnie dobrano tutaj barwy, kojarzące się z kobiecością i pięknem.

Inne niezaprzeczalne walory szablonu to:

  • nowoczesność,
  • minimalizm,
  • spójność wszystkich elementów graficznych,
  • wyrazisty przekaz.

Na drugiej stronie nie zabrakło także takich niezbędnych elementów, jak miejsce na wpisanie imienia i nazwiska posiadacza vouchera oraz danych teleadresowych salonu. Bon można wykorzystać na przykład, by nagrodzić lojalne i stałe klientki, czy też osobę, która jest najaktywniejsza na profilu firmowym na portalu społecznościowym. Karta podarunkowa może być także opcją do kupienia na prezent dla takiej osoby. Warto ją udostępnić w firmie.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL40112017
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe