Nowoczesny voucher podarunkowy o tematyce fryzjerskiej w kolorze fioletowym

nowoczesny voucher podarunkowy fryzjerski
piękny szablon karty podarunkowej fryzjerskiej
nowoczesny wzór graficzny vouchera

Opis projektu

Estetyczny voucher podarunkowy to doskonała propozycja dla klientów ceniących ponadczasową prostotę i elegancję. Z myślą o nich powstał nowoczesny, utrzymany w fioletowej kolorystyce szablon, który kierujemy do firm z branży fryzjerskiej. Przedstawiony tu bon idealnie sprawdzi się zarówno jako nagroda w konkursie na fanpage`u, miły gest wobec stałych klientów czy zachęta do ponownego skorzystania z oferty salonu. Jego klienci mogą wykorzystać praktyczny voucher również jako formę prezentu urodzinowego lub świątecznego dla bliskiej im osoby.

Oryginalny szablon cechuje subtelny, a jednocześnie wymowny projekt. Na jego przodzie, po lewej stronie umieściliśmy wysokiej jakości zdjęcie. Przedstawia ono piękną kobietę z długimi zadbanymi włosami. Za nią widoczny jest mężczyzna z modną fryzurą. Jednolite fioletowe tło z delikatnie powtórzonym motywem włosów akcentuje działalność salonu fryzjerskiego. Po prawej stronie widoczna jest nazwa firmy, a pod nią napis „voucher podarunkowy”. Na odwrocie szablonu ponownie wykorzystane zostało zdjęcie kobiety. Obok niego widnieje miejsce na imię i nazwisko posiadacza bonu, wartość lub usługę nim objętą oraz datę jego wystawienia. Po prawej wyeksponowane zostały dane firmy – jej nazwa, adres, numer telefonu oraz godziny otwarcia. Poniżej opisane zostały dokładne warunki wykorzystania bonu.

Nowoczesny fioletowy wzór bonu podarunkowego z motywem zadbanych włosów to doskonałe narzędzie promocji dla firm z branży fryzjerskiej, w których estetyka odgrywa kluczową rolę. Wzór o wymiarach 210x99 mm sprosta potrzebom gabinetów oferujących różnorodne zabiegi na włosy. W celu idealnego dopasowania się do charakteru ich biznesu, oferujemy swobodne edytowanie wzoru bonu pod względem treści i rozmieszczenia poszczególnych elementów graficznych. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy nowoczesny bon podarunkowy na papierze kredowym o wysokiej jakości.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL059082019
Materiał: 
Kreda mat 350g
Rozmiar: 
DL (99x210mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe