Projekt graficzny vouchera, bonu podarunkowego kosmetycznego z marmurem oraz zielonymi listkami

bon podarunkowy kosmetyczny
ban kosmetyczny z marmurem i liśćmi projekt
voucher kosmetyczny z marmurem i liśćmi szablon

Opis projektu

Kolejny starannie przygotowany projekt to estetyczna propozycja dla firm z branży beuaty.
Gotowy szablon bonu podarunkowego zdobędzie sympatię miłośników niebanalnych rozwiązań. Wyjątkowo udana kombinacja modnego wzoru marmurkowego i motywów roślinnych idealnie sprawdzi się jako narzędzie promocji salonów kosmetycznych. Te mogą wykorzystać je na różne sposoby – jako nagrodę w konkursie na fanpage`u, miły gest wobec stałych klientów czy zachętę do ponownego skorzystania z oferty salonu. Przedstawiony tu bon może być również sprzedawany jako forma prezentu urodzinowego czy świątecznego dla bliskiej osoby.

Przyjrzyjmy się nieco bliżej projektowi karty podarunkowej. Tło bonu stanowi biało-czarny marmurkowy motyw. Idealnie uzupełniają go złote akcenty, w tym utrzymane w tej kolorystyce obramowanie. W jedno z jego boków wpisane zostało hasło „voucher podarunkowy”, tuż pod którym umieścić można nazwę salonu bądź imię i nazwisko kosmetyczki. Dla ciekawego efektu, przestrzeń po prawej stronie przełamana została delikatnym fioletowym kolorem. Na nim umieszczono motyw zielonych listków. Całość tworzy ciekawy efekt o minimalistycznym, a jednocześnie ponadczasowym charakterze. Tak subtelna stylistyka idealnie wpisze się w urodową działalność gabinetów kosmetycznych i nie tylko. Na odwrocie powtórzony został marmurkowy motyw i fioletowe przełamanie kolorystyczne. W złotym obramowaniu znajduje się miejsce do wypisania wartości vouchera, danych jego posiadacza oraz daty wystawieni. Obok widoczne są: nazwa salonu kosmetycznego, jego dane teleadresowe, godziny otwarcia oraz adres profilu firmowego na portalu społecznościowym. Pod spodem umieszczona została natomiast prośba o wcześniejszą rezerwację wizyty.

Delikatny szablon bonu podarunkowego stanowi skuteczne narzędzie promocji firm z branży beauty – gabinetów kosmetycznych, jak również salonów stylizacji paznokci, medycyny estetycznej czy SPA. Gotowy szablon do wypisania dostępny jest w formacie DL (210x99 mm). Może być swobodnie edytowany pod względem treści i rozmieszczenia poszczególnych elementów graficznych. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy nowoczesny bon podarunkowy na papierze kredowym o wysokiej jakości.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL065102019
Materiał: 
Kreda mat 350g
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe