Projekt vouchera podarunkowego dla salonu kosmetycznego z czarną pikowaną skórą

voucher kosmetyczny z pikowaną skórą
projekt voucher podarunkowy
wzór graficzny voucher kosmetyczny

Opis projektu

Bogatą gamę voucherów podarunkowych uzupełniamy o kolejną pozycję dla salonów kosmetycznych. Przedstawiony tu wzór to świetna propozycja dla miłośników ponadczasowej elegancji. Zaprojektowany z dbałością o detale szablon idealnie wpisuje się w charakter działalności, w których estetyka odgrywa kluczową rolę. Dzięki temu z powodzeniem przysłuży się promocji usług, takich jak manicure, makijaż czy depilacja. Wykorzystać go można zarówno jako nagrodę w konkursie na fanpage`u, miły gest wobec stałych klientów czy zachętę do ponownego skorzystania z oferty gabinetu. Może być on również sprzedawany jako forma prezentu urodzinowego czy świątecznego dla bliskiej osoby. Voucher może opiewać na dowolną kwotę.

Stylowy szablon odzwierciedla szyk i klasę. Jego wyróżnikiem jest wyrazisty motyw czarnej pikowanej skóry, który został zastosowany w tle projektu. Doskonale współgra on ze złotymi akcentami – użytymi w napisach i elementach graficznych. Całość budzi skojarzenia z komfortem i luksusem, a także wysokiej jakości usługami, przeznaczonymi dla wyjątkowych kobiet. Wzrok właściciela karty podarunkowej zwraca wysokiej jakości zdjęcie, umieszczone po prawej stronie. Przedstawia ono piękną kobietę, z wieczorowym makijażem i błyszczącą stylizacją paznokci. Na przedniej stronie znalazł się również napis „voucher podarunkowy”, utrzymany w stylu pisma odręcznego. Na odwrocie szablonu powtórzony jest motyw pikowanej skóry i złotych detali, w tym rozbłysków. Dostępną przestrzeń wykorzystano do umieszczenia pól, na których można wyposaż wartość vouchera i dane jego posiadacza. Pod spodem umieszczona została natomiast prośba o wcześniejszą rezerwację wizyty. Obok znajdują się: nazwa salonu kosmetycznego, jego dane teleadresowe, godziny otwarcia oraz adres profilu firmowego na portalu społecznościowym.

Kobiecy wzór bonu podarunkowego stanowi doskonałe narzędzie promocji firm z branży beauty – gabinetów kosmetycznych, ale także salonów stylizacji paznokci czy medycyny estetycznej.
Gotowy szablon do wypisania dostępny jest w formacie DL (210x99 mm). Może być swobodnie edytowany pod względem treści i rozmieszczenia poszczególnych elementów graficznych. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy nowoczesny bon podarunkowy na papierze kredowym o wysokiej jakości. Świetnym jego uzupełnieniem będzie wizytówka dostępna w naszej ofercie gotowych szablonów.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL064102019
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe