Zielony voucher podarunkowy kosmetyczny w motywem akwarelowego tła

zielony voucher kosmetyczny akwarela
voucher podarunkowy projekt akwarela
wzór vouchera podarunkowego kosmetycznego watercolor

Opis projektu

Subtelny w wyrazie voucher podarunkowy to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Z myślą o nich przygotowaliśmy uniwersalny wzór z motywem roślinnym i w akwarelowej technice. Przedstawiony tu bon idealnie sprawdzi się zarówno jako nagroda w konkursie na fanpage`u, miły gest wobec stałych klientów czy zachęta do ponownego skorzystania z oferty firmy. Z powodzeniem może być również sprzedawany jako forma prezentu urodzinowego czy świątecznego dla bliskiej osoby. Delikatna stylistyka świetnie współgrać będzie z działalnością salonów z szeroko rozumianej branży kosmetycznej.

Prosty i delikatny, a przy tym niezwykle spójny – taki jest właśnie niebanalny wzór vouchera podarunkowego. Proponujemy go miłośnikom minimalistycznych, choć gustownych rozwiązań. Na przedniej stronie bonu umieściliśmy podwójną ramkę w nieco ciemniejszym odcieniu zieleni. W jej środku znalazło się miejsce na napis „voucher”, wykonany w stylu odręcznego pisma i „podarunkowy”, wykonany zwykłą czcionką. Całość dopełniają roślinne motywy małych rysowanych listków. Ciekawy efekt daje również gradient kolorystyczny, przechodzący od bieli do jasnej pastelowej zieleni. Na odwrocie powtórzony został motyw ramki, kolorystycznego gradientu i drobnych listków. W środku ramki widnieje miejsce na imię i nazwisko posiadacza bonu oraz wartość lub usługę nim objętą. Pod spodem umieszczone zostały też: nazwa salonu i jego dane – adres, telefon i godziny otwarcia oraz warunki wykorzystania vouchera wraz z datą jego ważności.

Subtelny zielony voucher z motywem listków i akwareli to doskonałe narzędzie promocji dla firm z branży beauty, w których estetyka odgrywa kluczową rolę. Wzór o wymiarach 210x99 mm sprosta potrzebom gabinetów kosmetycznych i fryzjerskich, salonów masażu i stylizacji paznokci, SPA i innych obiektów tego typu. W celu idealnego dopasowania się do charakteru ich biznesu, oferujemy swobodne edytowanie wzoru bonu pod względem treści i rozmieszczenia poszczególnych elementów graficznych. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy nowoczesny bon podarunkowy na papierze kredowym o wysokiej jakości.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
KUDL058062019
Materiał: 
Kreda mat 350g
Rozmiar: 
DL (210x99mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Karty upominkowe