Projekt logo dla salonu kosmetycznego, stylistki rzęs lub makijażystki

projekt logo makijaż makeup
projekt logo makijaż złote logo
projekt logo kosmetyczne

Opis projektu

Gustowny projekty logo dla salonu kosmetycznego. Doskonale sprawdzi się zwłaszcza w przypadku firm świadczących usługi w zakresie stylizacji brwi i rzęs oraz wykonywania makijażu codziennego lub okolicznościowego. Logo, jako kluczowy element identyfikacji salonu, idealnie pasować będzie do firm z branży beauty, w który estetyka odgrywa kluczową rolę. Tak zaprojektowane logo z powodzeniem trafi do kobiet, które lubią o siebie dbać i korzystać z wysokiej jakości usługi kosmetycznej.

Oryginalny szablon sprosta potrzebom i oczekiwaniom klientów ceniących ponadczasową klasykę umiejętnie połączoną z nowoczesnymi rozwiązaniami graficznymi. Przykuwającym wzrok elementem wzoru jest grafika oka, nawiązująca do usług salonu. Jego nazwa zapisana została w stylu pisma odręcznego. Pod spodem widoczne jest rozwinięcie nazwy salonu oraz dane jego właściciela. Wszelkie elementy logo można poddać swobodnej edycji.

Kreatywny wzór przygotowany został w dwóch wersjach kolorystycznych. Do wyboru klienta są logo: białe z czarno-białymi napisami i fioletowym akcentem oraz czarne ze złotymi napisami. Także i w tym zakresie istnieje możliwość zmian, zależnych od potrzeb i preferencji zamawiającego. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy dostępny szablon na wysokiej jakości papierze.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
L011082019
Możliwość zmian: 
dowolna
Cena: 
300 zł

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Logo