Projekt wizytówki firmowej ze zdjęciem, uniwersalna i elegancka

wizytówka firmowa projekt
wzór wizytówki firmowej
szablon wizytówki firmowej

Opis projektu

Klasyczny uniwersalny projekt wizytówki, który można dowolnie zmodyfikować w taki sposób, by pasował on do reprezentowania każdej firmy.

W podstawowej formie wizytówka jest idealna dla firm z branży komputerowej, doradczej, szkoleniowej i wielu innych. Przy tworzeniu wzoru wykorzystano biały oraz ciemnogranatowy kolor, co podkreśla profesjonalizm i renomę firmy i dodaje więcej elegancji. Sprawia to, że potencjalny klient chętniej zaufa przedsiębiorstwu i skorzysta z jego usług.

Ponadto warto zwrócić uwagę na takie atuty wizytówki, jak:

  • nowoczesna grafika,
  • prostota,
  • przejrzystość,
  • wyrazistość.

Jakie elementy wpływają na podniesienie skuteczności proponowanego narzędzia promocyjnego? Na pierwszej stronie widnieje nazwa firmy wypisana dużą czcionką. W tle umieszczono również zdjęcie przedstawiające miejsce pracy w biurze wraz z komputerem. Wzór wizytówki posiada taki sam sam motyw w postaci fotografii na odwrocie, gdzie widnieją także dane teleadresowe firmy, wyróżnione dzięki ciekawym elementom graficznym. Na narzędziu, tak jak ma to miejsce w zaprezentowanym przykładzie, warto umieścić również adres strony www, dzięki czemu klienci będą mogli sprawdzić referencje, czy przykładowe realizacje firmy.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W095032016
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Wizytówki