Projekt ulotki w formacie DL dla gabinetu kosmetycznego z opisem i eleganckim zdjęciem

ulotka gabinet kosmetologiczny wzór
projekt wzór ulotki z opisem gabinetu kosmetologicznego
szablon wizytówki reklamowej kosmetycznej

Opis projektu

Ulotka promocyjna dla gabinetu kosmetologicznego lub salonu urody. Zaprojektowana została w taki sposób, aby jej grafika pobudzała potencjalne klientki do akcji, czyli skorzystania z zabiegów oferowanych w salonie. Ulotka została stworzona z użyciem mocnego koloru czyli ciemnego fioletu, a także różowych akcentów. Barwy te podkreślają kobiecy charakter branży.

Na stronie głównej znajduje się zdjęcie tematyczne, zadbanej kobiety, jak również nazwa salonu. Poniżej znajduje się również miejsce na krótki tekst zachęcający do odwiedzenia salonu zainteresowane klientki. Na tej stronie projektu ulotki znalazła się również przykładowa informacja, iż z tą ulotką przysługuje rabat na pierwszą usługę. Promocje można dowolnie do siebie dostosować.

Na odwrocie jest przeznaczone miejsce na ważne informacje o ofercie i poszczególnych zabiegach. To miejsce może być również wykorzystane na umieszczenie krótkiego cennika z zabiegami, które szczególnie chcemy promować. Na samym dole znalazły się podstawowe dane teleadresowe salonu, uproszczona mapka dojazdu do gabinetu oraz adres strony na facebooku.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
UDL52022016
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Ulotki