Ulotka dla gabinetu podologiczno kosmetologicznego z cennikiem

projekt ulotki gabinet podologiczny
wzór ulotki dla gabinetu podologicznego
projekt ulotki dl z cennikiem

Opis projektu

Szablon ulotki dla gabinetu świadczącego usługi w zakresie kosmetologii i podologii, to propozycja dla firm, które chcą przyciągnąć nowych klientów swoim profesjonalizmem i renomą.

Nowoczesny projekt wykonano z wykorzystaniem prostej, przejrzystej grafiki i barw takich jak turkus i biel. dzięki czemu całość jest estetyczna i stylowa. Głównym, zwracającym uwagę elementem jest zdjęcie tematyczne zadbanych i zdrowych stóp, które wymagają specjalnej pielęgnacji i troski. Dzięki fotografii z pewnością wiele pań uświadomi sobie potrzebę skorzystania z oferowanych przez salon zabiegów.

Inne walory ulotki to:

  • cennik zabiegów na jednej ze stron,
  • możliwość dokonania dowolnych zmian w zaprezentowanym szablonie,
  • przemyślana kompozycja,
  • wyrazistość.

Na górze pierwszej strony umieszczono nazwę gabinetu oraz imię i nazwisko jego właścicielki. Pod spodem, na tle fotografii widnieje hasło reklamowe. Jeszcze niżej można zobaczyć dane kontaktowe i teleadresowe firmy. Nie zabrakło tutaj również adresu strony www salonu. Dzięki niemu można bliżej poznać działalność firmy oraz na przykład referencje klientów i zdjęcia z przykładowych efektów zabiegów. Na odwrocie znajduje się cennik, dzięki czemu ulotka zyskuje również walory funkcjonalne.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
UDL090102017
Rozmiar: 
DL (99x210 mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Ulotki