Projekt ulotki dla salonu fryzjerskiego w rozmiarze DL, z cennikiem i danymi adresowymi

projekt ulotki fryzjerskiej
wzór ulotki fryzjerskiej
ulotka fryzjerska z cennikiem

Opis projektu

Elegancki wzór ulotki to propozycja, która przypadnie do gustu miłośnikom ponadczasowych i zarazem nowoczesnych rozwiązań. Gotowy szablon skierowany jest do branży beauty, a przede wszystkim salonów fryzjerskich, świadczących usługi typu strzyżenie, czesanie czy koloryzacja włosów. Zaprezentowana tu ulotka sprawdzi się doskonale jako narzędzie reklamowe firm. Z powodzeniem można wręczać ją zarówno klientom salonu czy przechodniom w jego pobliżu, jak również wykorzystać podczas imprez branżowych, takich jak targi fryzjerskie. Estetyczna i doskonale czytelna ulotka dostarcza kompletnych informacji o salonie – jego ofercie wraz z cenami poszczególnych zabiegów. To spore udogodnienie dla potencjalnych klientów, którzy dzięki temu mogą zdecydować się na powierzenie swoich włosów w ręce pracowników salonu.

Grafitowa kolorystyka dwustronnej ulotki, przełamana wymownymi akcentami w bieli i czerwieni, doskonale wpisuje się w modny obecnie styl glamour. Pierwsza strona gotowego wzoru przykuwa uwagę wysokiej jakości tematycznym zdjęciem. Widnieje na nim kobieta o pięknych i zdrowych włosach. Doskonały makijaż i starannie wystylizowane paznokcie pozwolą na wykorzystanie ulotki nie tylko w salonie fryzjerskim, ale również w gabinecie kosmetycznym. Na pierwszej stronie szablonu przewidziane zostało miejsce na nazwę i hasło reklamowe salonu. Na rewersie natomiast znajduje się miejsce na ujęte w kilku kategoriach zabiegi wraz z cenami. Poniżej nich widnieje nazwa salonu oraz kluczowe dla klientów informacje, w tym adres, dane kontaktowe czy godziny otwarcia. Jeszce niżej umieszczony został link do profilu salonu w mediach społecznościowych.

Estetyczny grafitowy wzór ulotki z motywem lśniących włosów, zadbanych paznokci i starannego makijażu to doskonałe narzędzie promocji dla firm z branży beauty. Dzięki swojej uniwersalności, z łatwością dopasować go można do charakteru danej działalności. Pozwala na to możliwość swobodnej modyfikacji układu treści czy poszczególnych elementów graficznych. W celu idealnego dopasowania się do charakteru ich biznesu, zapewniamy możliwość edycji wzoru bonu w formacie DL (99x210 mm) pod względem treści i rozmieszczenia poszczególnych elementów graficznych. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy stylową ulotkę na papierze kredowym o wysokiej jakości. Doskonałym uzupełnieniem identyfikacji salonu będą wizytówka i voucher z tym samym wzorem, dostępne w ofercie.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
UDL096082019
Rozmiar: 
DL (99x210mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
2
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Ulotki