Ulotka kosmetyczna z marmurkowym tłem oraz cennikiem i złotymi elementami

ulotka kosmetyczna z marmurkowym tłem
ulotka kosmetyczna z marmurkowym tłem i cennikiem
najlepsze ulotki kosmetyczne

Opis projektu

Bogaty wybór wzorów dla branży kosmetycznej uzupełnia dwustronna ulotka, której subtelny projekt zyska sympatię zwolenników ponadczasowej klasyki. Gotowy szablon, za sprawą modnego marmurkowego wzoru i przełamujących go złotych akcentów, idealnie wpisuje się w bieżące trendy graficzne. Dbałość o detale sprawia, że przedstawiony tu ulotka doskonale sprawdzi się jako narzędzie marketingowe firm z branży kosmetycznej. W szczególności polecamy ją właścicielom salonów kosmetycznych i fryzjerskich, choć nie tylko. Z powodzeniem mogą one wręczać ją klientom gabinetu lub przechodniom w jego pobliżu, a także wykorzystywać podczas branżowych targów.

Gotowy szablon dwustronnej ulotki odzwierciedla założenia nowoczesnego minimalizmu. Punktem centralnym przedniej strony jest złoty kwadrat, będący tłem dla zapisanej czytelnie nazwy firmy, utrzymanej w czarnej kolorystyce. Pod nią widnieją informacje o salonie, w tym dane adresowe, numer telefonu i adres e-mail oraz link do profilu w mediach społecznościowych. Tło stanowi delikatny biało-czarny marmurkowy wzór, który pozwala skupić uwagę na kluczowej treści. Na odwrocie ulotki powtórzony został motyw złotego kwadratu. Przestrzeń w jego obrębie służy prezentacji oferty salonu. Dostępne zabiegi wraz z cenami podzielone zostały na kategorie. Pod spodem umieszczono zaproszenie do kontaktu z salonem w celu omówienia indywidualnych potrzeb klienta.

Gustowna czerń, subtelna biel i złote akcenty tworzą ten wzór wyjątkowo eleganckim. Jednocześnie jest on maksymalnie czytelny i dostarcza kompletnych informacji o firmie. Skutecznie przykuwa wzrok, zachęcając tym samym potencjalnych klientów do umówienia wizyty w salonie. Uniwersalność gotowego szablonu pozwala na dopasowanie wyglądu ulotki do charakteru działalności – zarówno pod względem układu treści, jak i poszczególnych elementów graficznych. Dwustronną ulotkę w rozmiarze 99x210 mm projektujemy i drukujemy na papierze kredowym o wysokiej jakości. Doskonałym uzupełnieniem identyfikacji salonu będą wizytówka i voucher z tym samym wzorem, dostępne w ofercie.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
UDL097092019
Rozmiar: 
DL (99x210mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Ulotki