Ulotka w formacie DL dla branży kosmetycznej z tłem w postaci plam farb akwarelowych

Opis projektu

Subtelny wzór, skierowany do klientów z branży beauty, poszukujących niebanalnej ulotki dla swojej działalności. Modne pastelowe zielenie, gradientowe przejścia i motywy roślinne tworzą spójną, zapadającą w pamięć całość. Gotowy szablon sprosta potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających właścicieli salonów kosmetycznych, oferujących rozmaite zabiegi na twarz i ciało. Wykorzystać ją można zarówno wręczając klientom salonu, jak i przechodniom w jego pobliżu, a także podczas imprez branżowych, w tym targów kosmetycznych. Estetyczny projekt i czytelna zawartość sprawi, że ulotka będzie skutecznym narzędziem promocyjnym danej działalności.

Delikatny projekt dwustronnej ulotki to odpowiedź na potrzeby miłośników motywów roślinnych, cieszących się niesłabnącą popularnością. Na przedniej stronie ulotki, za pomocą podwójnego obramowania, wydzielona została przestrzeń na nazwę firmy i jej dane teleadresowe wraz z godzinami otwarcia. Przestrzeń na odwrocie poświęcona jest skróconemu cennikowi salonu. Kluczowe zabiegi podzielone zostały na kategorie, takie jak manicure, pielęgnacja twarzy, zabiegi specjalistyczne i inne. Obok nazwy zabiegi widnieje jego cena. Pod spodem umieszczona została informacja o tym, że pełna lista zabiegów z cenami dostępna jest w salonie. Oryginalne tło w postaci plam farb akwarelowych nadaje ulotce wyjątkowo uniwersalny charakter.

Projekt ulotki z motywem zielonych listków i w technice akwareli stanowi świetną formę promocji firm branży kosmetycznej. By w pełni dostosować się do charakteru działalności klienta, proponujemy swobodną personalizację wzoru prostej i czytelnej ulotki w formacie DL (90x210 mm) pod względem umieszczonej na niej treści. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy dostępny szablon na wysokiej jakości papierze. Doskonałym jej uzupełnieniem będą wizytówka i voucher podarunkowy, dostępne w powiązanych produktach.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
UDL094082019
Rozmiar: 
DL (99x210mm)
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

Average: 5 (1 vote)
Ulotki