Projekt wizytówki kosmetycznej z motywem zielonych listków w technice akwareli

wizytówka kosmetyczna akwarela
projekty wizytówek kosmetycznych z akwarelą
wizytówka projekt plamy farb

Opis projektu

Subtelny, a jednocześnie nowoczesny wzór stworzony z myślą o klientach poszukujących niebanalnej wizytówki dla swojej działalności. Pastelowe odcienie zieleni, gradientowe przejścia i motywy roślinne tworzą spójną, wpisującą się w aktualne trendy całość. Szablon wizytówki przypadnie do gustu najbardziej wymagającym osobom, ceniącym modne, a jednocześnie ponadczasowe rozwiązania. Przedstawiona tu wizytówka doskonale sprawdzi w przypadku firm z branży kosmetycznej. Z powodzeniem eksponować ją można zarówno w siedzibie salonu, jak również podczas targów czy spotkań biznesowych.

Delikatny i wymowny jednocześnie projekt wizytówki to odpowiedź na potrzeby miłośników popularnych obecnie motywów roślinnych. Na przedniej stronie wizytówki, za pomocą podwójnego obramowania, wydzielona została przestrzeń na nazwę firmy. Delikatność wzoru to zasługa czcionki imitującej pismo odręczne. Ciekawym urozmaiceniem szablonu są drobne zielone listki. Tło nawiązuje do stylistyki malarstwa akwarelowego. Gradient kolorystyczny, przechodzący od bieli do jasnej pastelowej zieleni, tworzy niebanalny efekt, który na długo zapada w pamięci. Przestrzeń na odwrocie powiela motyw ramki. Dostępna przestrzeń pozwala tu na umieszczenie kluczowych dla wizytówki informacji, takich jak: nazwa salonu, jego adres oraz dane kontaktowe – numer telefonu i adres e-mail. Podobnie jak wcześniej, na odwrocie zastosowano czcionkę w stylu pisma odręcznego, kolorystyczny gradient i zielone listki. Przedstawiony tu wzór jest niezwykle prosty, a przy tym doskonale czytelny i estetyczny.

Projekt wizytówki z motywem zielonych listków i w technice akwareli stanowi świetną formę promocji firm branży kosmetycznej. Doskonale wpisuje się w stylistykę salonów manicure, fryzjerskich czy pielęgnacji twarzy i ciała. Jednak dzięki roślinnym akcentom równie świetnie sprawdzi się także w firmach z branży florystycznej. By w pełni dostosować się do charakteru działalności klienta, proponujemy swobodną personalizację wzoru wizytówki o wymiarach 90x50 mm pod względem umieszczonej na nim treści. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy dostępny szablon wizytówki na wysokiej jakości papierze.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W179062019
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Wizytówki