Wizytówka kosmetyczna z klasycznym biało-czarnym marmurem i złotymi kreskami

wizytówka marmur i złoto
wizytówka kosmetyczna z marmurem
wizytówka kosmetyczna złoto i marmur

Opis projektu

Do oferty gotowych wzorów wizytówek dołączył elegancki projekt, który przypadnie do gustu zwłaszcza zwolennikom klasyki. Gotowy wzór, dzięki zastosowaniu modnej marmurkowej grafiki i złotych akcentów, doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Estetyczna całość sprawia, że szablon ten idealnie współgrał będzie przede wszystkim z identyfikacją wizualną firm z branży kosmetycznej – salonów fryzjerskich i kosmetycznych, choć nie tylko. Tak uniwersalny wzór z powodzeniem eksponować można zarówno w siedzibie gabinetu, jak i podczas branżowych eventów czy spotkań o charakterze biznesowym.

Zaprezentowany tu szablon wizytówki zdobędzie uznanie miłośników ponadczasowej prostoty i nowoczesnego minimalizmu. Na przedniej stronie widoczny jest motyw złotego kwadratu, stanowiącego tło dla czytelnej, utrzymanej w czerni nazwy firmy. Tło wizytówki stanowi biało-czarna grafika marmuru. Przestrzeń na odwrocie to centralnie ułożony tekst z kluczowymi informacjami o firmie – nazwą, numerem telefonu, adresem kontaktowym i adresem profilu w mediach społecznościowych. Ciekawym urozmaiceniem są złote linie przecinające wykorzystane ponownie marmurkowe tło oraz złote akcenty w napisach. Gotowy szablon mimo swojej prostoty zachwyca spójnością i doskonałą czytelnością. Dzięki temu spełni swoje zadanie, na długo zapisując się w pamięci potencjalnych klientów salonu.

Zaprezentowana tu klasyczna wizytówka dostępna jest w wymiarze 90x50 mm. By w pełni dostosować się do charakteru działalności klienta z branży beauty, proponujemy swobodną personalizację wzoru pod względem rozmieszczenia elementów i zawartej treści. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy gotowy szablon na wysokiej jakości papierze kredowym o wysokiej jakości. Świetnym dodatkiem do wzoru marmurkowej wizytówki może być voucher podarunkowy, dostępny w naszej ofercie.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W181082019
Materiał: 
Kreda mat 350g
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Wizytówki