Projekt składanej ulotki dla salonu kosmetycznego z cennikiem

składana ulotka dla salonu kosmetycznego z cennikiem
wzór ulotki z cennikiem
ulotka kosmetyczna z cennikiem składana

Opis projektu

Gamę materiałów reklamowych dla branży beauty uzupełniamy projektem składanej ulotki z cennikiem. Gotowy wzór utrzymany został w kolorystyce ciemnego fioletu, nasuwającego skojarzenia z subtelnym szykiem. Oryginalny szablon powstał z myślą o firmach kosmetycznych, specjalizujących się w zabiegach upiększających na twarz i ciało. Zaprezentowana przez nas ulotka z powodzeniem pełnić będzie rolę narzędzia promocyjnego. Można wręczać ją zarówno klientom salonu, przechodniom w jego pobliżu, a nawet uczestnikom branżowych targów. Wszędzie tam zachwycać będzie estetycznym wykończeniem, tak ważnym w branży poświęconej pięknu.

Ciemny fiolet składanej ulotki doskonale równoważą białe i złote akcenty. Tym jednak, co przykuwa wzrok w pierwszej kolejności, jest wysokiej jakości zdjęcie. Przedstawia ono kobietę z lśniącymi włosami, nienagannym makijażem i starannie wystylizowanymi paznokciami. Wymowna grafika wysyła do potencjalnych klientów sygnał o jakości zabiegów wykonywanych w salonie. Pierwsza strona ulotki, poza sugestywnym zdjęciem, zawiera także miejsce na nazwę i hasło reklamowe firmy. Dwie kolejne strony w środku i strona na odwrocie przeznaczone zostały ofercie salonu. Dostępne w nim zabiegi podzielono na kategorie i opatrzono cenami. Czytelny podział usprawnia wyszukiwanie interesującego zabiegu.

Fioletowa składana ulotka z cennikiem idealnie wpisze się w identyfikację wizualną firm z branży beauty. By tak się stało, umożliwiamy swobodną edycję poszczególnych elementów gotowego szablonu o wymiarach 99x210 mm. W ramach kompleksowej usługi projektujemy i drukujemy stylową, czterostronicową ulotkę na papierze kredowym o wysokiej jakości. Świetnym jej uzupełnieniem będą szablony dwustronnej lub rozbudowanej ulotki, wizytówki bądź banera reklamowego, dostępne w powiązanych produktach.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
U2DL066122016
Rozmiar: 
99x210 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Ilość stron: 
4
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Ulotki