Projekt wizytówki firmowej uniwersalnej do dostosowania z kodek QR oraz zdjęciem

nowoczesny projekt wizytówki firmowej
projekt wizytówki farmacja
grafika wizytówki reklamowej

Opis projektu

W jaki sposób powinna być zaprojektowana nowoczesna wizytówka firmowa? Warto spojrzeć na zaprezentowany przykład szablonu wizytówki, która dzięki swej uniwersalności może być wykorzystana przez firmy na przykład związane ze szkoleniami, tłumaczeniami, usługami internetowymi czy prawniczymi.

Wizytówka charakteryzuje się przede wszystkim kreatywną grafiką, a zarazem przejrzystością. Umieszczone są na niej wszystkie niezbędne informacje, ale zarazem nie jest ona przeładowana szczegółami, które mogłyby odwracać uwagę od przekazu. Sama grafika, w tym zdjęcie tematyczne, również niesie za sobą skojarzenia z profesjonalizmem, doświadczeniem i wysoką jakością świadczonych usług. Jej dominującym kolorem jest jasna, delikatna mięta. To doskonały wzór dla wizytówki, która ma się wyróżniać wśród innych tego typu narzędzi reklamowych.

W biznesie wiele osób codziennie styka się z wizytówkami, wobec czego dobry projekt musi tworzyć w umyśle klienta pozytywne skojarzenia z marką oraz zapadać w pamięć. Obok fotografii przedstawiającej klawiaturę komputera, widnieje nazwa firmy, zaś na odwrocie nie zabrakło danych teleadresowych, wyszczególnionych pasującymi kolorystycznie ikonkami.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W149062017
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Wizytówki