Wzór wizytówki stylizacja paznokci oraz zabiegi pielęgnacji ciała

wzór wizytówki stylizacja paznokci
projekt wizytówki paznokcie
wizytówka dla stylistki na pieczątki

Opis projektu

Szablon wizytówki firmowej dla salonu urody, pielęgnacji ciała czy stylizacji paznokci z wyrazistą grafiką i kolorystyką przyciągającą wzrok. Projekt jest utrzymany w biało- czerwonej kolorystyce.

Barwy dodają wizytówce oryginalnego charakteru. Nawiązują do atrakcyjności i kobiecości, w seksownej i drapieżnej wersji, a także do pewności siebie. Po lewej stronie znajduje się doskonale dopasowane zdjęcie tematyczne, przedstawiające kobiece usta i dłonie z nienagannym makijażem i manicur. Obok widnieje nazwa salonu, adres i dane kontaktowe. Bardzo ważnym punktem jest umieszczenie adresu strony internetowej. Tam klientki mogą znaleźć pełniejsze informacje na temat oferty, realizacji oraz ceny poszczególnych zabiegów.

Jakie elementy stanowią o skuteczności prezentowanego wzoru? Są to między innymi:

  • nowoczesna grafika,
  • prosty i jasny przekaz,
  • minimalizm,
  • akcja promocyjna.

Na odwrocie wizytówki znajdują się pola, pozwalające zbierać pieczątki za zabiegi. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości, klientka może skorzystać z zabiegu z 50% rabatem. To niezwykle atrakcyjna forma zachęty do korzystania z usług salonu. Oczywiście pod spodem nie zabrakło nieodzownego elementu, jakim jest adred do fanpage’a firmowego.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W160092017
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

No votes yet
Wizytówki