Wzór wizytówki firmowej finanse i ubezpieczenia w eleganckim stylu

wizytówka dla firmy księgowość
szablon wizytówki księgowa
wzór wizytówki rachunkowość

Opis projektu

Elegancki wzór wizytówki dla firmy reprezentującej branżę finansową, księgową czy ubezpieczeniową to propozycja narzędzia promocyjnego o prostej formie i niebanalnej grafice. Jakie elementy sprawiają, że wizytówka przyciągnie uwagę klienta i zatrzyma ją na dłużej?

Przede wszystkim projekt cechuje się oryginalnym stylem opartym na stonowanych kolorach i gustownej kompozycji oraz harmonii poszczególnych detali. Wyróżniająca biała ramka, w którą wpisano wizytówkę sprawia, że całość prezentuje się niezwykle estetycznie. Pierwsza strona nazwa i logo firmy, umieszczone centralnie na ciemnym tle. Na drugim planie widać zdjęcie tematyczne atrybutu, nieodłącznie kojarzącego się rachunkami czy księgowością, czyli wiecznego pióra. Budzi to skojarzenia z solidnością, skrupulatnością i dokładnością. Nie zabrakło tu także adresu strony www, który odsyła bezpośrednio do szczegółów oferty.

Druga strona wizytówki to pełne dane firmy, łącznie z jej adresem i numerem kontaktowym. Projekt pozbawiony jest zbędnych szczegółów, co pozytywnie wpływa na jego przejrzystość i zwiększa siłę oddziaływania.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W155072017
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Wizytówki