Wzór wizytówki firmowej o tematyce transport i spedycja ze zdjęciem tira

Wizytówka transport spedycja
wizytówka spedycja
wizytówka transport

Opis projektu

Szablon wizytówki firmowej dla przedsiębiorstwa, zajmującego się transportem i spedycją. Projekt odznacza się profesjonalnym wykonaniem, nowoczesną grafiką i ciekawą kolorystyką, zaś inne jego walory to:

  • doskonale dopasowane do branży zdjęcie tematyczne,
  • prostota i przejrzystość formy,
  • możliwość indywidualnego dopasowania do potrzeb konkretnej firmy,
  • wyrazistość

Fotografia tematyczna, zastosowana w projekcie przedstawia tiry, czyli samochody do transportu. Dzięki temu sugestywnemu zdjęciu, klient od razu po pierwszym spojrzeniu na wizytówkę dowie się, z jakim rodzajem działalności ma do czynienia. Obrazy zapadają głęboko w podświadomość, dlatego też zastosowanie wysokiej jakości zdjęcia, znacznie podnosić skuteczność reklamową wizytówki.

Zastosowanie innych elementów graficznych zostało różwież dokładnie przemyślanie i rozplanowane w taki sposób, by jak najefektywniej dotrzeć do klienta. Obok zdjęcia widnieje wyraźne logo firmowe, zaś pod spodem umieszczono adres strony www. To konieczny detal, pozwalający klientom od razu poszerzyć wiedzę na temat działalności firmy.

Na drugiej stronie umieszczono zaś wszelkie niezbędne dane kontaktowe i adresowe na białym tle. Kompozycja wizytówki jest uporządkowana i jasna.

Parametry techniczne: 
ID materiału: 
W162102017
Rozmiar: 
90x50 mm
Przygotowanie do druku: 
tak
Możliwość zmian: 
dowolna

Materiały wykonujemy łącznie z wydrukiem

0
No votes yet
Wizytówki